MDDP Akademia Biznesu > Dla Uczestnika

Dla Uczestnika

Ośrodek kompleksowej rehabilitacji – Sanatorium Związku Nauczycielstwa Polskiego w Nałęczowie

Ośrodkiem kompleksowej rehabilitacji dla uczestników projektu z obszaru Polski południowo-wschodniej jest Sanatorium Związku Nauczycielstwa Polskiego w Nałęczowie. Posiada pełną infrastrukturę niezbędną do prowadzenia rehabilitacji medycznej, gabinety lekarskie, zaplecze dydaktyczne i sale szkoleniowe, a także 30 komfortowych pokoi służących zakwaterowaniu uczestników projektu.

Ośrodek wyposażony jest w niezbędne pomieszczenia do realizacji każdego modułów kompleksowej rehabilitacji, a także w niezbędne udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami w zakresie kończyn dolnych/ruchu.

Sanatorium ZNP zapewnia stałą opiekę medyczną korzystając z fachowego zespołu lekarzy, pielęgniarek oraz fizjoterapeutów, psychologów, doradców i pośredników pracy. Dysponuje również pełnym zapleczem dla uczestników projektu m.in. posiada bibliotekę, salę bilardową, salę telewizyjną, aneksy kuchenne wyposażone w lodówkę, żelazko, deskę do prasowania, czajniki i telewizor, bezprzewodowy internet Wi-Fi na każdym piętrze, własny park z ławeczkami i alejkami do spacerowania i kawiarnię.

Ośrodek kompleksowej rehabilitacji – Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Wellness prowadzące ośrodek p.n. „Obok Lasu” w Grębiszewie k. Mińska Mazowieckiego

Ośrodkiem kompleksowej rehabilitacji dla Polski północno-wschodniej i centralnej jest centrum rehabilitacyjno-medyczne Wellness prowadzące ośrodek kompleksowej rehabilitacji „Obok Lasu” w Grębiszewie k. Mińska Mazowieckiego.

Centrum Wellnes dysponuje pełnym zapleczem rehabilitacyjnym, a także pełnym zapleczem noclegowym i gastronomicznym. Może jednocześnie z powodzeniem obsługiwać ponad 100 uczestników rehabilitacji.

Centrum Wellness świadczy usługi z zakresu rehabilitacji ruchowej, ćwiczeń indywidualnych, masażu czy fizykoterapii, a także kompleksową opiekę medyczną: rehabilitację ambulatoryjną i stacjonarną w postaci turnusów rehabilitacyjnych.

Jako ośrodek rehabilitacji kompleksowej zapewnia opiekę lekarską, wsparcie fizjoterapeutów, psychologów, doradców i pośredników pracy. Do dyspozycji uczestników projektu zapewnia m.in. salę telewizyjną, kuchnie do samodzielnego przygotowywania posiłków, pralnię, deskę do prasowania, czajniki i telewizory, bezprzewodowy internet Wi-Fi na każdym piętrze, a także obszerny teren zielony do długich spacerów, a także kawiarnię.

Usługi kompleksowej rehabilitacji

Uczestnikom oferujemy (całkowicie bezpłatnie) rehabilitację kompleksową realizowaną równolegle w trzech modułach:
1. zawodowym: mającym na celu ułatwienie osobie z niepełnosprawnościami uzyskanie nowego zawodu i odpowiedniego zatrudnienia. W ramach przygotowania uczestników do podjęcia pracy realizujemy szkolenia m.in. w obszarach:
• administracyjno-biurowych: obsługa kancelarii, archiwum, recepcji;
• IT: ECDL, grafik komputerowy, tester oprogramowania, tele-obsługa firm;
• Kadry i płace; rachunkowość; kosztorysowanie; księgowość;
• Handel: sprzedawca, magazynier, kasjer;
• Usługi: motoryzacja, budownictwo;
• Kompetencji społecznych;
• Inne kursy zawodowe adekwatne do preferencji uczestników rehabilitacji kompleksowej i potrzeb pracodawców.
2. psychospołecznym: pomoc w pełnieniu ról społecznych poprzez sesje i warsztaty prowadzone przez doświadczonych psychologów.
3. medycznym: wsparcie w powrocie do zdrowia, przywrócenie utraconych funkcji zdrowotnych lub ich odtworzenie (wsparcie lekarza rehabilitacji) poprzez pełny zakres rehabilitacji indywidualnej i grupowej.

Każdy kurs kwalifikacji zawodowych kończy się egzaminem zewnętrznym, potwierdzającym zdobyte kwalifikacje przez uczestników szkoleń.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą!

Administratorem danych osobowych jest MDDP spółka akcyjna Akademia Biznesu sp.k., z siedzibą w Warszawie, adres: 00-854 Warszawa, Aleja Jana Pawła II 25. Kliknij i dowiedz się więcej: Zasady przetwarzania danych osobowych

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Wszystkie prawa zastrzezone | All rights reserved ADN AKADEMIA 2024