MDDP Akademia Biznesu > Wykonawca

Wykonawca

Usługi kompleksowej rehabilitacji realizuje Konsorcjum w składzie:

MDDP S.A. AKADEMIA BIZNESU Sp. k. – Lider Konsorcjum

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA – Partner Konsorcjum

we współpracy z ośrodkami rehabilitacji kompleksowej:

1. Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Wellness Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie prowadzące ośrodek kompleksowej rehabilitacji „Obok Lasu” w Grębiszewie k. Mińska Mazowieckiego. Ośrodek jest przeznaczony dla uczestników rehabilitacji z województw: łódzkiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

2. Sanatorium Związku Nauczycielstwa Polskiego w Nałęczowie oraz Logispharm prowadzący w Nałęczowie ośrodek „DOM PRZY PARKU”. Ośrodek jest przeznaczony dla uczestników rehabilitacji z województw: lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego.

Więcej o wykonawcach usług kompleksowej rehabilitacji:

MDDP S.A. AKADEMIA BIZNESU Sp. k. – Lider Konsorcjum
Jedna z największych firm szkoleniowych i szkoleniowo-doradczych w Polsce działająca od ponad 10 lat na rynku szkoleń i kursów zawodowych oraz projektów z zakresu aktywizacji zawodowej bezrobotnych i poszukujących pracy, rozwoju edukacji i biznesu. Centrum Szkoleniowe MDDP Akademia Biznesu jest placówką kształcenia ustawicznego, która powstała w 2011 roku. Od tego czasu zajmuje się kształceniem osób dorosłych, wykorzystując nowatorskie rozwiązania programowo-metodyczne i organizacyjne. W ostatnich latach szkoli rocznie ok. 20 tys. osób. Placówka specjalizuje się w prowadzeniu kursów z zakresu: podatków, rachunkowości, finansów, kadr i płac, ubezpieczeń społecznych, języków obcych (specjalistycznych), zagadnień biznesowych oraz innych, związanych z obrotem gospodarczym i prowadzeniem przedsiębiorstwa.

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA – Partner Konsorcjum
Krajowa Izba Gospodarcza jest największą niezależną organizacją biznesu w Polsce. Powstała w 1990 roku i reprezentuje największą liczbę przedsiębiorców, łącząc blisko 160 organizacji biznesowych tj. 67 Izb branżowych, 63 Izb regionalnych, 21 Izb bilateralnych oraz 7 pozostałych organizacji (stowarzyszenia, związki pracodawców, fundacje). KIG organizuje seminaria, konferencje i inne wydarzenia poświęcone zagadnieniom szczególnie istotnym z punktu widzenia perspektyw rozwoju gospodarki i przedsiębiorczości.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Wszystkie prawa zastrzezone | All rights reserved ADN AKADEMIA 2023